خانه / کشمش / قیمت کشمش مرغوب از کارخانه / خرید عمده انواع  کشمش در بازار

قیمت کشمش مرغوب از کارخانه / خرید عمده انواع  کشمش در بازار

اطلاع از قیمت کشمش مرغوب به طور بی واسطه و مستقیم از درب کارخانه از طریق مرکز کارا کشمش امکان پذیر میباشد. خرید عمده انواع  کشمش با قیمت مناسب و کیفیت خوب از طریق فروشندگان معتبر دارای مزایایی است . خریداران و کارخانجات و صادرکنندگان کشمش را مطمئن می سازد که سود خریداران در خرید ارزان می باشد.

انواع کشمش
انواع کشمش

فروش کشمش مرغوب در بازار

در ایران یکی از خشکبار های پر مصرف در کشور کشمش می باشد .تعداد تولیدکنندگان کشمش در کشور زیاد می باشد . هر کدام از آنها سعی در تولید کشمش با کیفیت خاص خود را دارد. در بین  تولید کننده ها پیدا می شوند کسانی که این کار را با دقت و وسواس خاصی انجام داده . سعی در تولید کشمش با استانداردهای تعیین شده بهداشتی دارند. آنها کشمش درجه یک را تولید کرده و آن را در بخش صادرات نیز وارد می کنند.واضح میباشد که قیمت کشمش مرغوب بالاتر از بقیه میباشد. کشمش به رنگهای مختلف در بازار دیده می‌شود:

 •  زرد
 • قرمز
 • قهوه ای
 • سبز
 • سیاه

کشمش به دو صورت  در بازار عرضه می‌شود:

 •  فله
 •  بسته بندی شده
فروش کشمش مرغوب در بازار
فروش کشمش مرغوب در بازار

تولید کننده کشمش مرغوب در کشور

تولید کنندگان کشمش در ایران سالانه حجم بالایی از کشمش را تولید میکنند. سپس آن را روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند .حجم بالای تولیدات داخلی و همچنین کیفیت خوب آنها باعث رونق بازار گشته است .میزان تولیدات کشمش ایران پس از رفع نیاز بازار داخلی به بخش صادرات نیز پرداخته میشود. فروش عمده کشمش در بخش صادرات به اقتصاد کشور کمک کرده و اشتغال افراد زیادی را فراهم می کند. قیمت کشمش مرغوب برای صادرات را بهتر است مستقیما از تولید کننده گرفت.کشمش ایران به بیش از صد کشور دنیا صادر میشود. از این بین میتوان به کشورهای زیر اشاره کرد :

 • امارات
 • عراق
 • روسیه
 • استرالیا
تولید کننده کشمش مرغوب در کشور
تولید کننده کشمش مرغوب در کشور

کشمش مرغوب ایرانی در کدام شهرها تولید میشوند؟

تولید انواع کشمش در بسیاری از شهرهای کشور انجام می‌شود.

 •  شهرستان ملایر در استان همدان
 • شهرستان تاکستان  در استان قزوین
 • کاشمر در خراسان رضوی
 • بوانات در استان فارس
 • بناب در آذربایجان
 • و…

از شهرهای مهم تولید انگور و کشمش در کشور هستند.سالیانه حجم قابل توجهی کشمش در این استانها تولید شده .و مقادیر زیادی از آن صادر میشود. قیمت کشمش مرغوب تولید شده در این شهرستانها در مواقع مختلف و با توجه به نوع کشمش متفاوت میباشد. تولید انواع کشمش تقاضای بالایی را به خود اختصاص داده. تاثیری که این محصول بر سلامتی و تقویت قلب می گذرد باعث شده تا مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

کشمش مرغوب ایرانی در کدام شهرها تولید میشوند؟
کشمش مرغوب ایرانی در کدام شهرها تولید میشوند؟

خرید عمده انواع  کشمش در بازار

سفارش عمده کشمش در کارخانه در کوتاهترین زمان توسط این مرکز انجام می شود. چنانچه مایل به خرید کشمش در حجم بالا هستید می توانید به سراغ این مجموعه آمده و خرید خود را به طور مستقیم از کارخانه انجام دهید . کارخانه پس از ثبت سفارش در مدت زمانی کوتاه بار را ارسال کرده و سعی در جلب رضایت مشتری دارد. بدین ترتیب قیمت کشمش مرغوب در این مرکز بسیار مناسب و ارزان میباشد. چنانچه مایل به خرید از این مرکز هستید می توانید سفارش خود را ثبت کرده و یا با کارشناس مجموعه تماس گرفته و خرید خود را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام دهید.

خرید عمده انواع  کشمش در بازار
خرید عمده انواع کشمش در بازار

قیمت کشمش مرغوب از کارخانه

انواع کشمش در بسیاری از کارخانه‌های کشور تولید می‌شود. اگر خریداران  مایل به خرید انواع کشمش هستند، می توانند به سراغ کارخانه‌ها رفته و قیمت خرید خود را به صورت عمده از آنها بگیرند. تنها در این صورت است که می‌توان با کوتاه کردن دست واسطه‌ها به کشمش با کیفیت بالاتر و قیمت ارزان تر دسترسی پیدا کرد .نمایندگی های مجاز خرید و فروش انواع محصولات در سراسر کشور وجود دارد .این نمایندگی‌ها محصولات کارخانه را به صورت مستقیم در اختیار خریداران قرار میدهند. چنین است که خریداران می توانند از قیمت بدون واسطه و مستقیم توسط این نمایندگی‌ها برخوردار شوند .مجموعه کارا کشمش یکی از نمایندگی‌های معتبر در کشور میباشد. در زیر به لیست قیمت کشمش مرغوب موجود در کارا کشمش میپردازیم :

 

کشمش سبز در بازار ایران    “کارتن ۵ کیلویی”    ۱۵۰۰۰۰    تومان

کشمش سبز مناسب برای صادرات  ” کیلویی”    ۳۰۰۰۰      تومان

کشمش سبز رنگ درشت قلمی     ” کیلویی”     ۴۳۰۰۰     تومان

کشمش گلدن قلمی برای صادرات    “کیلویی”    ۲۷۰۰۰      تومان

کشمش پلویی آفتابی درجه یک       “کیلویی”    ۲۵۰۰۰      تومان

کشمش آفتابی درجه دو                 “کیلویی”    ۱۶۵۰۰     تومان

کشمش طلایی پلویی بناب             “کیلویی”    ۲۸۰۰۰     تومان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: علی علوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122815195
پست الکترونیکی: kararaisins@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کشمش سبز قلمی .

کارخانه کشمش سبز قلمی کاشمر

کارخانه کشمش سبز  قلمی کاشمر انواع محصول را با قیمت مناسب و به طور مستقیم …