خانه / کشمش / صادرات کشمش کاشمردرجه یک به کشورهای حاشیه خلیج فارس

صادرات کشمش کاشمردرجه یک به کشورهای حاشیه خلیج فارس

صادرات کشمش کاشمر درجه یک به کشورهای حاشیه خلیج فارس توسط این مرکز انجام میشود . حجم بالایی از کشمش صادراتی در این مرکز خرید و فروش میشود .برای خرید کشمش سبز می توان آن را از این مرکز با نازلترین قیمت تهیه کرد.خرید کشمش سبز با کیفیت و ارزان از جمله مواردی است که برای خریداران به صورت عمده اهمیت دارد.

صادرات کشمش کاشمر
صادرات کشمش کاشمر

خرید کشمش سبزصادارتی

برای خرید کشمش سبز می‌توان از طریق موارد زیر  اقدام کرد:

  • از طریق تولید کنندها
  • خرید از طریق فروشگاهها
  • مراجعه به نمایندگی های پخش

در نمایندگی هاشرکت های تولید کننده برای اینکه محصولش راحت تر به دست مشتری برسد محصول خود را از طریق نمایندگی در شهرهای مختلف ارائه داده و در این سیستم می توان محصول را به صورت عمده و بدون واسطه خریداری کرد. صادرات کشمش کاشمر  در ایران سالهای بسیاری است که انجام میشود .درواقع بیش از ۹۰ درصد از تولیدات این کشمش صادر میشود.

با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور و عدم هماهنگی در واحدهای اقتصادی بیم  آن می رود که جایگاه کشور به عنوان صادر کننده کشمش به خطر بیفتد. مهمترین عامل که باعث ایجاد بحران در این صنعت شده است، عدم حمایت دولت از تولید کنندگان و باغداران این محصول می باشد.
انگور پیکامی برای تولید کشمش سبز کاشمر

صادرات کشمش کاشمر به کشورهای حاشیه خلیج فارس

با توجه به قدمت تولید کشمش در کشور تعداد بسیار زیادی از افراد در ایران به این شغل مشغول می باشند.کشمش سبز به دلیل ظاهر زیبا و طعم خوب آن قابلیت صادراتی بالایی دارد و بیش از ۹۰ درصد کشمش سبز تولیدی در کشور به کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین اروپا صادر می شود . در بین شهرهایی که به تولید  کشمش می پردازند کاشمر و ملایر بهترین کشمش سبز را تولید می کنند .این کشمش ها  در بازارهای تجاری بسیار مطرح بوده و در مراکز پخش به صورت مستقیم یا با واسطه این محصول به فروش می رسد. صادرات کشمش کاشمر درجه به دلیل ظاهر زیبا  و درشتی که نسبت به سایر انواع کشمش دارد جایگاه ویژه در بین انواع دیگر کشمش برای تجارت دارد.

در بین کشورهای وارد کننده کشمش ایران به کشورهای زیر اشاره کرد:

  • عربستان سعودی
  • عراق
  •  روسیه
  •  آلمان
کشورهای هدف صادراتی ایران
کشورهای هدف صادراتی ایران

کاشمر قطب تولید کشمش سبز قلمی

شهرستان کاشمر واقع در استان خراسان رضوی باحدود ۲۰۰ هزار به یکی از قطب های مهم تولید انگور و کشمش ایران به شمار می‌رود .تنوع آب و هوایی در این شهرستان برای تولید انواع انگور بسیار مناسب می باشد . با صادرات کشمش کاشمر سالانه بیش از ۱۰ هزار تن کشمش از این نقطه به سراسر دنیاعرضه می شود.

شهرستان کاشمر حدود ۳۳۰۰ هکتار باغ انگور دارد .در این شهرستان روستایی به اسم محمدی وجود دارد که بیش از نیمی از ساکنین روستا به تولید کشمش مشغول هستند.معضلات مهم در وضعیت اقتصادی مربوط کشمش کاشمر:

  • تولید کشمش این روستا به صورت سنتی
  • فروش کشمش به صورت فله ای و بسته بندی نشده
  • نبود سیستم نظارتی برای فروش و بازاریابی محصولات کشاورزی
کاشمر قطب تولید کشمش سبز قلمی
کاشمر قطب تولید کشمش سبز قلمی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: علی علوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122815195
پست الکترونیکی: kararaisins@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کشمش سبز

فروش عمده کشمش سبزامسالی

فروش عمده کشمش سبزامسالی  در این  مجموعه به صورت مستقیم از کارخانه انجام میشود. انواع …