خانه / کشمش پلویی / مرکز خرید کشمش پلویی درجه یک

مرکز خرید کشمش پلویی درجه یک

خرید کشمش درجه یک به صورت عمده در این مرکز انجام میشود صورت می گیرد. با خرید از این مرکز خریداران به صورت مستقیم با تولید کنندگان کشمش درارتباط قرار میگیرند.از انگورفرآورده های مختلفی گرفته می شود که هر کدام مصارف متنوعی دارند. انگور نمونه پر خاصیتی از این تولیدات است که علاوه بر طعم  مزه طبیعی میوه تمام خواص آن را نیز داراست. این محصول در اثر خشک شدن دانه های انگور آن هم به صورت سنتی و صنعتی تولید می شود. .مرکز خرید کشمش پلویی درجه یک

آشنایی با انواع کشمش در ایران

آشنایی با انواع کشمش در ایرانآشنایی با انواع کشمش به مصرف کننده کمک می کند تا با شناخت قبلی محصول مورد نیاز خود را خریداری کند. رنگ کشمش اولین تفاوت بین این تولیدات است که این امر بستگی به رنگ دانه های انگور دارد. برخی از این محصولات بدون هسته و نمونه ای دیگر هسته دار هستند که هر کدام مصارف مختلفی دارند.

محصولات سبز و باریک که دانه ندارند بیشتر به عنوان آجبل مصرف می شوند و بیشتر افراد آن را به همراه نخودچی و آجیل های دیگر مصرف می کنند. آن هایی که رنگ تیره تر دارند و هسته دار هستند برای پلو نیز مصرف می شوند. استفاده از آن در پلو عطر و طعم بی نظیری به آن می دهد.

از نظر نحوه تولید هم دارای تنوع بالا هستند برخی به صورت خانگی و در آفتاب و برخی دیگر به کمک محلول تیزاب خشک می شوند. این تنوع بالا باعث شده تا دامنه انتخاب برای مصرف کنندگان گسترده تر شود و این امر به فروش بیشتر و جذب بالاتر مشتریان کمک زیادی می کند.

کشمش طلایی نمونه ای از این تولیدات است که به طور کلی در محلول های خشک کننده با درجه حرارت و رطوبت کنترل شده خشک می شود که به آنها اجازه می دهد رنگ روشن تر و رطوبت بیشتری حفظ کنند. آنها اغلب پس از خشک شدن با دی اکسید گوگرد ترکیب می شوند‌.

چگونگی تولید کشمش های پلویی

چگونگی تولید کشمش های پلوییتولید کشمش پلویی به دو صورت سنتی و صنعتی صورت می گیرد که هر کدام روش های مختص به خود را دارند. قبل از تولید باید دانه های آبدار انگور به خوبی شسته شوند تا آلودگی نداشته باشد. پس از آن مرحله خشک کردن شروع می شود که سه نوع روش خشک کردن وجود دارد که عبارتند از:

  • خشک شدن آفتاب
  • خشک شدن سایه
  • خشک شدن مکانیکی

خشک شدن آفتاب یک فرآیند ارزان است. با این حال آلودگی محیطی می تواند رخ دهد و کشمش حاصل اغلب از کیفیت پایین برخوردار است. علاوه بر این  خشک شدن آفتاب یک فرآیند بسیار کند است و ممکن است مطلوب ترین کشمش را تولید نکند.

در نوع خشک کردن مکانیکی استفاده از گرمایش مایکروویو است.

پس از اتمام فرآیند خشک شدن کشمش ها با آب تمیز می شوند تا اشیاء خارجی که ممکن است در طی فرآیند خشک شدن با آن ها ترکیب شده از بین برود.کلیه مراحل تولید کشمش در تعیین کیفیت کشمش بسیار مهم است. برای خرید کشمش درجه یک بهتراست به طریقه تولیدآن دقت شود.

مشخصات کشمش پلویی درجه یک

مشخصات کشمش پلویی درجه یکبرای خرید کشمش پلویی بهتر است ابتدا مشخصات و ویژگی های آن را بدانید تا بتوانید با شناخت کافی بهترین محصول را خریداری کنید. کشمش هایی که برای پلو مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر تیره هستند و هسته داخل آن ها وجود ندارد. این نمونه ها نیز به روش سنتی و صنعتی و به طور کاملا بهداشتی تولید می شود و عطر و طعم طبیعی میوه را دارد.

نمونه درجه یک درشت و گوشتی بوده و طعم خوبی به غذا و شیرینی های مختلف می دهد. این محصول جز تنقلات سودمند نیز هست که مصرف آن به همه افراد توصیه می شود. برای تهیه این محصول ابتدا میوه ها را شسته و بعد به واگن های حرارت فرستاده می شوند تا به سرعت خشک شوند.

نمونه هایی که به صورت بسته بندی به فروش می رسند پاک کرده و تمیز هستند و چوب کشمش گرفته می شود. اما در فروش عمده پاک کرده نیستند و فرد پس از خرید باید چوب آن را جدا کرده و آن را بخوبی بشوید. کشمش پلویی قرمز ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و می تواند کالری و انرژی زیادی به بدن برساند. خرید کشمش درجه یک  پلویی بهتر است به طور مستقیم از نمایندگی های مجاز تولید کننده صورت بگیرد.

کم خونی مشکلی است که بیشتر مردم از آن رنج می برند و این بیماری خود عوارض بیشتری برای فرد به همراه دارد. مصرف این خشکبار به دلیل وجود آهن فراوان می تواند کم خونی را درمان کرده و کالری زیادی به بدن برساند.

قیمت خرید کشمش درجه یک پلویی

قیمت خرید و فروش کشمش پلوییقیمت خرید و فروش کشمش درجه یک بر اساس کیفیت و نوع و نحوه تولید و فروش و همچنین میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد علاوه بر خواص و ارزش غذایی بیشتر نرخ بالاتری را هم به خود اختصاص می دهد. اگر فروش به صورت عمده انجام شود قیمت مناسب تری دارد به همین دلیل مردم از این شیوه عرضه استقبال زیادی می کنند.

بالا رفتن سطح تقاضا و استفاده زیاد مردم از این تنقلات خوشمزه باعث شده تا میزان فروش به طور چشمگیری افزایش پیدا کند.این معاملات تنها مختص به بازارهای داخلی نیست بلکه تا بازارهای خارجی امتداد دارد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: علی علوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122815195
پست الکترونیکی: kararaisins@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کشمش آفتابی درجه یک

خرید اینترنتی کشمش آفتابی  یکی از راههای سریع و راحت خرید کشمش میباشد، بدین ترتیب …

پاسخی بگذارید