خانه / کشمش / مرکز خرید ارزان کشمش در تهران

مرکز خرید ارزان کشمش در تهران

کشمش یکی از محصولات جانبی است که از انگور به دست می آید. انواع مختلفی از کشمش در بازارهای داخلی و خارجی وجود دارد و از آن برای مصارف گوناگونی استفاده می شود. از آن جایی که نوسانات موجود در قیمت این محصولات باعث شده است که قیمت خرید کشمش هم همانند دیگر انواع مختلف محصولات‌ موجود در بازار کشور مدام در حال بالا رفتن باشد؛ اشخاص زیادی به دنبال مراکزی برای خرید ارزان کشمش با قیمتی مناسب هستند تا بتوانند این خشکبار با کیفیت و مرغوب که دارای ویتامین های ارزشمند بسیاری است را مناسب با نیاز خود و با قیمتی مناسب تهیه کنند. 

مرکز خرید ارزان کشمش در تهران

شهرهای سرآمد تولید کشمش در ایران

شهرهای سرآمد تولید کشمش در ایرانایران یکی از کشور های بزرگ در زمینه تولید انواع مختلف کشمش به حساب می آید و طبق برآورد هایی که صورت گرفته است ما یکی از سه کشور بزرگ دنیا در زمینه تولید عمده کشمش در انواع مختلف هستیم. 

کشمش های باکیفیت ایرانی در نقاط مختلف کشور تولید می شوند که از جمله ی استان های فعال در زمینه تولید کشمش می توان به استان قزوین؛ همدان؛ آذربایجان غربی؛ آذربایجان شرقی؛ مشهد و … اشاره کرد.

یکی از بزرگترین تولید کنندگان کشمش در کشور استان قزوین است که از قدیم الایام با نام تاکستان شهرت داشته است و امروزه نیز در مراکز معتبر بزرگ و کوچکی که در این شهر در حال فعالیت هستند سالانه حجم بالایی از کشمش های با کیفیت و مرغوب تولید می شود و روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌شود. بعد از قزوین استان همدان در این زمینه یکی از قطب های کشور به حساب می آید.

شهرستان ملایر در این استان با بهره مندی بسیار فراوان از ظرفیت های کشاورزی دارای جایگاهی ویژه و قابل توجه در زمینه تولید انواع مختلف محصول های کشاورزی از جمله انگور است و لذا کشاورزان این شهرستان با بهره مندی از این ظرفیت ها توانسته اند گام بلندی در زمینه تولید انگور و تبدیل آن به کشمش های مرغوب و باکیفیت بردارند و حجم بالایی از این محصولات را روانه بازار های داخلی و خارجی کنند.

علاوه بر این در شرق کشور و در مشهد؛ شهرستان کاشمر نیز یکی دیگر از قطب های تولید انگور با کیفیت به حساب می‌آید و سالانه حجم بالایی از این محصولات را با کیفیت بسیار عالی روانه بازار می کنند. 

ویژگی های کشمش های مرغوب ایرانی

ویژگی های کشمش های مرغوب ایرانیویژگی های منحصر به فرد کشمش مرغوب ایرانی سبب شده است که این محصولات علاوه بر بازار های داخلی کشور در نقاط گوناگون دنیا نیز از مشتریان بسیار زیادی برخوردار باشند و سالانه حجم بسیار زیادی از این محصولات در سراسر دنیا عرضه شود. 

از جمله ویژگی های منحصر به فرد و فوق العاده انواع مختلف کشمش باکیفیت و ممتاز و مرغوب ایرانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کشمش های ایرانی دارای تنوع بسیار زیادی هستند و می‌توان انواع مختلفی از این محصولات را در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کرد که این موضوع یک نکته بسیار قابل توجه در خرید این نوع کشمش ها هستند. از جمله کشمش های ایرانی می توان به کشمش زرد؛ کشمش سیاه؛ کشمش قرمز؛ کشمش سبز؛ کشمش های پلویی و … اشاره کرد.
 • کشمش های ایرانی نسبت به محصولات مشابه خارجی دارای قیمت به نسبت مناسب تری هستند و لذا همین موضوع سبب می شود که اشخاصی که به دنبال خرید کشمش ارزان و با کیفیت بالا هستند به سراغ تولیدات کشورمان بیایند.
 • کشمش های ایرانی از نظر مزه بسیار شیرین و خوشمزه هستند و همین موضوع سبب شده است که بتوانند نظر مشتریان مختلف جهانی این محصولات را به سمت خود جلب کنند. علاوه بر این؛ این کشمش ها دارای اندازه به نسبت بزرگتر و درشت تری نسبت به دیگر انواع کشمش های موجود در دنیا هستند که نکته ای بسیار قابل توجه در این زمینه به شمار می‌آید.
 • و ….

راهنمای خرید کشمش باکیفیت

راهنمای خرید کشمش باکیفیتبا توجه به وجود انواع مختلف کشمش در سراسر کشور اشخاص خریدار کشمش با کیفیت به دنبال تهیه بهترین نوع کشمش هستند. لذا وجود راهنمای خرید کشمش با کیفیت نکته ای بسیار قابل توجه در مورد خرید و فروش این محصولات به شمار می آید و اشخاص خریدار به دنبال به دست آوردن اطلاعات دقیقی در مورد کشمش های موجود در بازار کشور هستند تا بتوانند با استفاده از آن بهترین نوع کشمش را خریداری کنند. 

یک نکته بسیار مهم در مورد خرید کشمش این است که در هنگام خرید این محصولات یادتان باشد که کشور ما سومین کشور تولید کننده و عرضه کننده کشمش در بازارهای جهانی است پس در مورد کیفیت بالای کشمش های ایرانی جای هیچ شکی باقی‌ نمی ماند و بهتر است به جای خرید محصولات صادراتی که گاها شاید کیفیتی به اندازه کیفیت کشمش های داخلی هم نداشته باشند به دنبال خرید محصولات داخلی باشید.

علاوه بر این نکته ی قابل توجه دیگر در‌ مورد خرید کشمش این است که شما می توانید انواع مختلفی از کشمش را خریداری کنید که هر یک از این محصولات دارای ویژگی های خاص خودشان هستند و از آن ها برای کاربردهای مختلفی استفاده می‌شود لذا مهم است که شما چه نوع کشمشی را نیاز دارید و برای چه مصارفی به این محصول احتیاج خواهید داشت. 

دلایل اهمیت صادرات کشمش های ایرانی

دلایل اهمیت صادرات کشمش های ایرانیدر زمینه صادرات کشمش های ایرانی شرکت های مختلفی در سراسر کشور فعالیت می‌کنند و انواع گوناگونی از این محصولات را با کیفیت بسیار زیاد در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند. طبق برآوردهای صورت گرفته کشمش های ایرانی به بیش از یکصد کشور دنیا صادر می شود. از جمله کشورهایی که صادرات کشمش ایرانی با حجم بالا  به آن ها صورت می گیرد می توان به کشورهای زیر اشاره کرد:

 • ایتالیا
 • روسیه
 • عراق
 • امارات متحده عربی
 • قطر
 • اسپانیا
 • ژاپن
 • چین
 • مصر
 • و ….

با وجود قدم های بسیار بلندی که در زمینه صادرات این محصولات صورت گرفته است اما هنوز هم جا برای پیشرفت در این زمینه وجود دارد و با توجه به اینکه کشور ما از وسعت بسیار زیادی برخوردار است می‌توان با فعالیت بیشتر و با برنامه تر در زمینه تولید انواع مختلف انگور؛ قدم های بسیار بلندتری در زمینه تولید کشمش در کشور برداشت و با تولید بیشتر و بالاتر این محصولات خودمان را به دو کشور اول تولید کشمش در دنیا که ترکیه و آمریکا هستند برسانیم و با صادرات بیشتر این محصولات ارزآوری خوبی را برای کشورمان به ارمغان آورده و زمینه را برای اشتغال زایی بیشتر در کشور فراهم کنیم.‌

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: علی علوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122815195
پست الکترونیکی: kararaisins@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کشمش سبز قلمی .

کارخانه کشمش سبز قلمی کاشمر

کارخانه کشمش سبز  قلمی کاشمر انواع محصول را با قیمت مناسب و به طور مستقیم …

پاسخی بگذارید