خانه / کشمش ملایر / لیست قیمت کشمش ملایر

لیست قیمت کشمش ملایر

لیست قیمت کشمش ملایر در مرکز کارا کشمش به صورت روزانه قابل دسترس میباشد.با خرید از این مجموعه به طور مستقیم از تولید کننده خرید میکنید. کارخانه کشمش ملایر به طور مستقیم کشمش خود را دراین مرکزبه فروش میرساند.کشمش جزء محصول خشکبار محسوب می شود که از انگور تازه به روش های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول انواع مختلفی همچون کشمش طلایی، سیاه، سبز قلمی، مویز و … دارد. لیست قیمت کشمش ملایر

ویژگی های کشمش ملایر صادراتی

ویژگی های کشمش ملایر صادراتی

کشمش یکی از فرآورده های پرمصرف میوه ی انگور می باشد. این محصول از محصولات مهم شهر ملایر است . سالانه به مقدار زیادی تولید و به بازار عرضه می شود. تولید کشمش در این شهر علاوه بر مصارف داخلی، جهت صادر به کشورهای همسایه نیز انجام می شود. هر ساله مقدار زیادی از انواع کشمش در داخل و خارج از کشور توزیع و ارسال می گردد.کشمش ملایر به علت کیفیت درجه یک و ممتاز در بازار خاورمیانه و جهانی رتبه ی بالایی را به خود اختصاص داده است. وجود تاکستان های وسیع در ملایر سبب شده که این شهر از بزرگترین و برترین تولید کننده های کشمش در کشور محسوب شود.لیست قیمت کشمش ملایر را میتوانید با تماس با کارشناس مجموعه به دست آورید .

 • تولید کشمش ملایر به علت استقبال بالای این محصول در داخل و خارج از کشور هر ساله رو به افزایش است.
 • کشمش صادراتی ملایر از کیفیت درجه یک برخوردار هست و همین موجب جذب مشتریان خارجی بیشتر این محصول شده است.
 • بسته بندی بهداشتی و مناسب و نیز کیفیت تضمینی از مزایای انواع کشمش در شهر ملایر می باشد.
 • رنگ و ظاهر کشمش صادراتی اهمیت ویژه ای دارد که در تولید باید به آن توجه کرد.

انواع مختلف کشمش از نظر روش تولید

انواع مختلف کشمش از نظر روش تولیدکشمش از نظر روش تولید به انواع مختلفی همچون تیزابی، آفتابی و انگوری دسته بندی می شود. در روش تیزابی پس از جدا کردن قسمت های پوسیده و ضایعات میوه ی تازه و رسیده ی انگور آن را به محلول قلیایی تیزاب آغشته کرده و به روش های مختلف خشک می کنند. محلول تیزاب باعث می شود شکل ظاهری کشمش خوش رنگ شود و از چروک شدن و جمع شدن بیش از حد کشمش جلوگیری می کند. علاوه بر این تیزاب باعث می شود ماندگاری کشمش بیشتر شود. این روش یکی از رایج ترین روش های تولید کشمش در جهان می باشد.لیست قیمت کشمش پلویی درجه یک و مرغوب در همین سایت ثبت و درج شده است.

این محصول در ایران به دو روش تولید می شود:

 1. روش سنتی 
 2. روش صنعتی

در روش صنعتی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مجهز طی فرآیندی که شامل مواردزیر میباشد:

 • شست و شو
 • غربال کردن
 • طبقه بندی
 • بسته بندی

انگور های مورد استفاده در  کشمش ملایر

انگور های مورد استفاده در تولید کشمش ملایرانواع انگور های درشت و ریز بدون هسته در تولید کشمش ملایر کاربرد دارد. بیشترین نوع انگور مورد استفاده برای تولید کشمش در این شهر انگور گرد بی دانه در رنگ های سبز و قرمز می باشد. این انگور ها پس از برداشت به روش سنتی و یا صنعتی تبدیل به کشمش می شوند. کیفیت کشمش در این دو روش باهم متفاوت است.

دونوع کشمش در ملایر تنولید بیشتری دارند و در صادرات نیز بیشترین فروش را به خود اختصاص میدهند.

 • کشمش زرد طلایی
 • کشمش تیزابی پلویی

لیست قیمت کشمش در بازار امروز

لیست قیمت کشمش در بازار امروزکشمش با کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد. قیمت این محصول بستگی به درجه بندی آن از نظر کیفیت و نوع آن دارد. کشمش مویز در طب سنتی جایگاه ویژه ای داشته و برای بیماری های مختلف تجویز می شود. کشمش طلایی و سیاه گرد به عنوان کشمش پلویی محسوب شده و در آشپزی استفاده می شود. ترکیب کشمش پلویی به همراه زرشک و زعفران طعم بی نظیری به برنج می دهد.

برای خرید این کشمش دقت کرده و محصولی با کیفیت درجه یک خریداری کنید تا از خواص بی نظیر این محصول بهره مند شوید.لیست قیمت کشمش در بازار امروز را می توانید در همین سایت مشاهده کنید. این سایت یکی از برترین توزیع کنندگان انواع کشمش درجه یک و مرغوب در سراسر کشور می باشد. این سایت انواع کشمش سبز قلمی، زرد، سلطان و سیاه را با بسته بندی بهداشتی و استاندارد به سایر نقاط کشور ارسال می کند.

جهت دریافت لیست قیمت کشمش روی دکمه زیر کلیک نمایید.

دانلود لیست قیمت
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: علی علوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122815195
پست الکترونیکی: kararaisins@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کشمش طلایی صادراتی

فروش کشمش ملایر در تهران  / قیمت کشمش صادراتی در بازار

فروش کشمش ملایر در تهران  به طور مستقیم و بی واسطه در مرکز کارا کشمش …

پاسخی بگذارید